| LEKARZE
| HIGIENISTKI
 1. Julita Ćwiklińska |

  lekarz stomatolog

  ORTODONCJA


  Absolwentka prestiżowego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zaawansowaną ortodoncją zajmuje się od kilkunastu lat skupiając się przede wszystkim na leczeniu Pacjentów dorosłych aparatami stałymi oraz na prowadzeniu Pacjentów zakwalifikowanych do skojarzonego leczenia ortodontyczno-chirurgicznego (Pacjenci ortognatyczni).

  W pracy i przygotowaniu planów leczenia wykorzystuje swoje ogromne doświadczenie zawodowe oraz umiejętności wyniesione z licznych szkoleń specjalistycznych w kraju i zagranicą m.in. kształcąc się na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu (Czechy) pod okiem prof. Milana Kaminka, jednego z największych autorytetów w dziedzinie ortodoncji na świecie.

  Od początku swojej kariery zawodowej związana z prestiżowymi wrocławskimi klinikami, a obecnie właścicielka i jednocześnie kierownik kliniki stomatologicznej MaxillaDent. Szczególną uwagę zwraca na rzetelną komunikację z Pacjentem tak, aby jego oczekiwania w żaden sposób nie rozminęły się z ostatecznymi wynikami leczenia, gdyż leczenie ortodontyczne powinno być składową leczenia interdyscyplinarnego, opartego na kompleksowej nowoczesnej diagnostyce. 2. Aldona Nowicka |

  lekarz stomatolog

  LECZENIE KANAŁOWE POD MIKROSKOPEM, STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA


  Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego wrocławskiej Akademii Medycznej. Jej pasją jest głównie leczenie endodontyczne, w zakresie którego ciągle podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach. W codziennej praktyce nie wyobraża sobie pracy bez powiększenia, które daje jej mikroskop zabiegowy. Oprócz endodoncji zajmuje się także stomatologią zachowawczą i protetyką.

 3. Marta
  Olszewska-Wnuk |

  lekarz stomatolog

  STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA, STOMATOLOGIA ESTETYCZNA, PROTETYKA


  Opis już wkrótce!

 4. Agnieszka Sikorska |

  lekarz dentysta

  STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA, PEDODONCJA


  Opis już wkrótce!

 5. Małgorzata Szulc |

  dr n. med.

  PERIODONTOLOGIA


  Opis już wkrótce!

 6. Mateusz Gołębiewski |

  lekarz stomatolog

  CHIRURGIA, IMPLANTY


  Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego wrocławskiej Akademii Medycznej z 2009 roku. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Pomagać będzie w chirurgicznej części przygotowania do leczenia ortodontycznego jak i po jego zakończeniu. Podnosi kwalfikacje na licznych kursach i szkoleniach z zakresu implantologii, protetyki oraz medycyny estetycznej.

 7. Amanda Rokita |

  HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA, ASYSTENTKA


 8. Magda Ślęzak |

  HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA, ASYSTENTKA


  Opis już wkrótce!